Home
Testovanie COVID-19 v obci Mojš (7.2.2021) + online prihlásenie
Napísal používateľ Obecný úrad Mojš   
Sobota, 06 Február 2021 20:03
On-line prihlasovanie na skríningové testovanie (dňa 7.2.2021) bolo ukončené.

Vážení občania, pretože prvotne plánovaný počet miest na skríningové testovania sa obsadil, rozhodli sme sa rozšíriť ich počet o ďalších 84 miest (preto sa budete môcť prihlásiť na testovanie aj na termíny od 12:30 do 13:30 hod.) Je nám ľúto, ale vzhľadom na počet testov pripravených na testovanie nepredpokladáme, že sa bude testovať v ďalších termínoch. Preto neváhajte a využite túto možnosť, ktorú ponúka obec Mojš ako jediná obec v okolí.


Oznamujeme občanom Mojša, že skríningové testovanie COVID-19 sa uskutoční v obci v sále Kultúrneho domu Mojš dňa 7. 2. 2021 (nedeľa) v čase od 8:00 hod. do 12:00 hod. Na testovanie sa môžete prihlásiť aj online do 6. 2. 2021 22:00 hod. Prihlasovací formulár nájdete tuNa jeden termín (čas) sa môže prihlásiť až 7 občanov.


Upozornenie: Každý testovaný občan sa musí prihlásiť samostatne, pretože systém si kontroluje počet prihlásených osôb na daný termín. Nie je možné definovať počet osôb cez poznámku. Ďakujeme za pochopenie.

Postup pre rezerváciu:
1.) Kliknete na odkaz pre prihlasovací formulár - 
tu
2.) Vyberiete si čas, vyplníte údaje, potvrdíte rezerváciu.
3.) Zobrazí sa text, že objednávka bola vytvorená. Potvrdenie Vám príde do mailu.
V prípade, že potvrdenie nedostanete po dlhšom čase, skontrolujte si SPAM.
4.) Potvrdenie si odfoťte do mobilu, aby ste sa s ním vedeli v prípade potreby preukázať.
5.) V prípade, že si želáte rezerváciu zrušiť, môžete tak urobiť v potvrdzujúcom maile, kliknutím na odkaz Zrušiť rezerváciu.