Home Úradná tabuľa Verejný Internet v našej obci
Verejný Internet v našej obci
Piatok, 01 November 2019 20:25
Zrealizovaný projekt rieši vybudovanie WiFi prístupových bodov na miestach komunitného života v obci Mojš. Tieto prístupové body WiFi poskytujú bezplatné pripojenie všetkým občanom a návštevníkom obce k širokopásmovému internetu o minimálnej rýchlosti 30 Mbit/s.

Umiestnenie prístupových bodov je na miestach:
- Kultúrny dom Mojš
- Kultúrny dom Mojš (ulička smer ihrisko)
- obecný úrad Mojš
- športový areál TJ Rozvoj Mojš
- námestie a športoviská pri Požiarnej zbrojnici

Vyššie uvedené prístupové body sa identifikujú ako “WiFi pre Teba” a po úspešnom pripojení sa každému užívateľovi zobrazí uvítacia stránka obce Mojš. Snahou obce Mojš je, aby malo čo najviac občanov prístup k bezplatnému a vysokorýchlostnému internetu pre internetovú komunikáciu na verejných priestranstvách.
 

Hlavný partner obce:

Logo_kia_web.png

Ocenenie obce

 Banner

Partner obce

Člen euroregiónu

Partner obce

Počet návštev

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes:1259
mod_vvisit_counterVčera:1168
mod_vvisit_counterTento týždeň:5281
mod_vvisit_counterMinulý týždeň:13395
mod_vvisit_counterTento mesiac:9366
mod_vvisit_counterMinulý mesiac:56438
mod_vvisit_counterSpolu:2928829