Home Úradná tabuľa Verejný Internet v našej obci
Verejný Internet v našej obci
Piatok, 01 November 2019 20:25
Zrealizovaný projekt rieši vybudovanie WiFi prístupových bodov na miestach komunitného života v obci Mojš. Tieto prístupové body WiFi poskytujú bezplatné pripojenie všetkým občanom a návštevníkom obce k širokopásmovému internetu o minimálnej rýchlosti 30 Mbit/s.

Umiestnenie prístupových bodov je na miestach:
- Kultúrny dom Mojš
- Kultúrny dom Mojš (ulička smer ihrisko)
- obecný úrad Mojš
- športový areál TJ Rozvoj Mojš
- námestie a športoviská pri Požiarnej zbrojnici

Vyššie uvedené prístupové body sa identifikujú ako “WiFi pre Teba” a po úspešnom pripojení sa každému užívateľovi zobrazí uvítacia stránka obce Mojš. Snahou obce Mojš je, aby malo čo najviac občanov prístup k bezplatnému a vysokorýchlostnému internetu pre internetovú komunikáciu na verejných priestranstvách.
 

Hlavný partner obce:

Logo_kia_web.png

Ocenenie obce

 Banner

Partner obce

Člen euroregiónu

Partner obce

Počet návštev

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes:2189
mod_vvisit_counterVčera:1772
mod_vvisit_counterTento týždeň:12664
mod_vvisit_counterMinulý týždeň:10982
mod_vvisit_counterTento mesiac:34071
mod_vvisit_counterMinulý mesiac:50624
mod_vvisit_counterSpolu:2233905